Trucker LT yra sunkiojo ir komercinio transporto entuziastų bei profesionalų tinklalapis. Čia informacija ir įspūdžiais, patirtimi bei patarimais dalijasi sunkiojo transporto specialistai, gamintojų atstovai, transporto įmonių vadovai ir profesionalūs šios srities vairuotojai bei žurnalistai.

Čia pateikiama naudinga informacija apie technikos naujoves, sprendimus vežėjų verslui ir, žinoma, šio pasaulio entuziastų laisvalaikį.  Tai – pirmas Lietuvoje atviras tinklalapis komercinės technikos žinovams ir mėgėjams, kuriame įdomi ir naudinga pervežimų verslui informacija, praskaidrinanti kasdienį darbą nuotaikingais vaizdais bei žaidimais, kuriais galima laisvai dalintis su draugais ar pažįstamais socialiniuose tinkluose.

Trucker LT supažindinsime su pažangiomis informacinėmis technologijomis, palengvinančiomis vežėjų darbą. Taip pat pakviesime dalyvauti Lietuvoje rengiamuose komercinės technikos pristatymuose, ar sunkvežimių bandymuose.

Be to, kviečiame visus skaitytojus aktyviai prisijungti – siųsti savo istorijas ir vaizdus, komentuoti svarbius sunkiosios technikos entuziastams pranešimus. Būkite pirmi ir papasakokite savo naujieną!

Daugiau apie idėją skaitykite:

Trucker LT autoriai:

Almantas Karčiauskas
Almantas Karčiauskas
Giedrius_VMJ-FOTO
Giedrius Krušnauskas
vidmantas-misevicius
Vidmantas Misevičius